MORA BENEFIT-servis +3 roky na vest. trouby,skloker. a ind. desky,chlazení,myčky   (MORA BENEFIT)

MORA BENEFIT - prodloužení záruky na vestavné trouby, varné desky sklokeramické a indukční, myčky, chladničky a mrazničky
Dopor. prod. cena s DPH / ks
1 000,00 Kč
Prodejní cena bez DPH / ks
826,00 Kč
DPH
21 %
Prodejní cena s DPH / ks
1 000,00 Kč
Dostupnost:
2 ks
Číslo zboží:
MORA BENEFIT
EAN:
MORA BENEFIT
Výrobce:
MORA

MORA BENEFIT servis 5 let

Zakoupením tohoto kupónu, zákazník získává po dobu dalších 36 měsíců (nad rámec zákonné záruční lhůty) nárok na bezplatnou výměnu, nebo opravu níže uvedených součástí výrobku, práci a výjezd smluvního servisního technika Gorenje s.r.o.
Nevzniká však nárok na výměnu výrobku v případě opakovaných oprav apod. Zákazník tyto skutečnosti bere na vědomí a s těmito podmínkami souhlasí.

Chladničky a mrazničky MORA - na funkci chladícího okruhu, tj. kompresor (kromě relé, ochrany a elektrické instalace kompresoru), kondenzátor, výparník, filtrdehydrátor, kapilára, spojovací potrubí

Vestavné trouby MORA - na programovatelné hodiny, topná tělesa trouby, ventilátor, spínače, popraskání smaltu trouby*

Varné desky sklokeramické a indukční MORA - na elektronický modul, přepínače, indikátor zbytkového tepla, termostat, varné zóny, pojistku, sklokeramickou varnou desku s výjimkou mechanického poškození desky způsobené používáním, které je v rozporu s návodem k používání.

MORA BENEFIT servis 5 let nelze uplatnit při běžném opotřebení výrobku, nebo jeho částí (filtry, přirozené změny barvy plastů, atd.)
MORA BENEFIT servis 5 let lze uplatnit pouze na výrobky uvedené na český trh společností Gorenje spol s r.o.

Podmínkou platnosti MORA BENEFIT servis 5 let je registrace na na stránkách výrobce (klikněte) do 14 dnů od data zakoupení výrobku.
Jakékoli případné dotazy směrujte na obchod@gorenje.cz, nebo telefonicky na bezplatné lince 800 105 505, nebo také písemně na adresu Gorenje spol. s r.o., Vyskočilova 1461/2a, Praha 4, 141 00.

* Týká se jen případů bez známek mechanicky narušeného povrchu např. odloupnutí smaltu při pnutí materiálu. Naopak reklamace mechanicky poškozeného smaltovaného povrchu, např. poškrábání či běžné opotřebení při výsuvu plechů u trub s prolisy, nebudou uznávány.


Než nám pošlete dotaz, tak si, prosím Vás, přečtěte tyto nejčastější dotazy:
http://www.levnesporaky.cz/zpravy/index.asp?zskup=20
Vždy nám přesně uvádějte na jaký výrobek díl potřebujete !!!
Jaké údaje pro vyhledání správného výrobku potřebujeme zjistíte po kliknutí vlevo na danou kategorii zboží
( například pokud máte výrobek Gorenje tak na kategorii "GORENJE a MORA náhradní díly" ).

Prodejce:
Obchodní oddělení
Obchodní oddělení
Mail
kleiner@levnesporaky.cz
Telefon
549210297, 549210298
+ Přiložit soubory
?