KVS MORAVIA VSP 9106 - kotel na pevná paliva, šířka 325 mm, 7,5-10kW   (VSP 9106)

!!! Zboží je neobjednatelné, ale pokud má uvedenou náhradu v textu ( shodné s ... ), tak si tuto náhradu zadejte vyhledat na našich stránkách !!!

Varný spotřebič na pevná paliva pro etážové nebo klasické ústřední vytápění, lze jej využít i k ohřevu pokrmů
Neobjednatelné
Číslo zboží:
VSP 9106
Název skupiny sortimentu:
Výrobce:
KVS EKODIVIZE a. s. - závod Dvorce
Barva:
BÍLÁ
Šířka:
330 mm
Výška:
850 mm
Hloubka:
640 mm

Tyto výrobky prodáváme jen přímo na naší provozovně.
V ceně je dovoz výrobku na adresu zákazníka, a to jen v regionech Brno, Brno-venkov. Do sousedících regionů (Břeclav, Hodonín, Znojmo, Vyškov, Blansko, Třebíč a Žďár nad Sázavou) je dovoz podle individuální domluvy (za příplatek). Druhou možností je osobní odběr na naší provozovně. Tyto výrobky tedy nezasíláme!!!


Varný spotřebič na pevná paliva KVS MORAVIA typ 9106 Karlos je určen pro etážové nebo klasické ústřední vytápění, lze jej využít i k ohřevu pokrmů. Moderní design umožňuje instalaci kotle do obytných prostorů, např. v kuchyni, v hale atd. Pro své malé rozměry je vhodný i do menších prostor.

Varný spotřebič KVS MORAVIA typ 9106 je vybaven vývodem kouřových zplodin pro napojení na komín pouze ze zadní stěny. Tento spotřebič má možnost ohřevu či vaření pokrmů díky plotně, kterou je tento typ opatřen.

Varný spotřebič s výměníkem lze použit také pro ohřev pokrmů a vaření díky plotně, kterou je opatřen. Těleso spotřebiče je plechový svařenec z plechu o síle 4 mm. Materiály použité při výrobě tohoto typu jsou podobné ve srovnání s ostatními typy spotřebičů KVS MORAVIA.
Spotřebič s výměníkem je určen pro zapojeni do systému ústředního vytápění domácnosti. Při jmenovitém tepelném výkonu 8,4 kW činí tepelný tok v teplovodní části 5,5 kW a do prostoru 2,9 kW. Objem tělesa teplovodního výměníku činí 14 litrů.
Spotřebič nelze provozovat bez napojení na otopný systém!
Tento spotřebič se nezařazuje do „emisních tříd, ale protože má zabudovaný vodní výměník a příkon vyšší než 10 kW, podléhá povinným pravidelným kontrolám dle aktuální legislativy (revize 1 x za 36 měsíců).

Topeniště je tvořeno samotným výměníkem (svařenec s lamelami) a ložiskem roštu, ve kterém jsou uloženy dva litinové rošty, závěsný a ve spodní části posuvný. Posuvný vodorovný rošt se ovládá pomocí páky roštu a je určen pro snadnější čištění topeniště.

Vytápění místností se uskutečňuje prostřednictvím sálavého tepla, které proudí do prostoru čelní stranou, plotnou a boky. Zabudovaný teplovodní výměník je schopen vytápět další místnosti pomocí radiátorů, případně ohřívat vodu v bojleru. Plotna spotřebiče je určena k vaření, při provozu hřeje po celé ploše.

Intenzita hoření se reguluje přívodem primárního a sekundárního vzduchu. Regulace přívodu spalovacího primárního vzduchu se provádí vzduchovou růžicí, která je součástí dvířek popelníku. Krouživým pohybem rukojetí vzduchové růžice lze regulovat přívod vzduchu a tím působit na rychlost hoření paliva a výkon spotřebiče. Spotřebič má zajištěn i přívod sekundárního vzduchu, který proudí do topeniště litinovou deskou s otvory a také dvířky topeniště - průduchem ve spodní části tepelného krytu dvířek. Díky tomuto procesu dochází k efektivnějšímu využití přiloženého paliva v maximální možné míře.

Charakteristické vlastnosti:
malé rozměry při velkém výkonu
pohodlná regulace výkonu a toku spalin
design, který umožňuje umístění kotle i v obytných místnostech
napojení na komínu pouze ze zadní stěny otvorem o průměru 130 mm
varná plotna

Jmenovitý tepelný výkon (JTV): 8,4 kW
Výkon do prostoru: 2,9 - 3 kW
Výkon do vody: 5,5 - 7 kW
Objem teplovodního ohřívače: 14 litrů
Vývody teplovodního ohřívače: 1
Průměr kouřového hrdla: 130 mm
Rozměry kamen (šxvxh): 330 x 850 x 640 mm
Rozměry topeniště (šxvxh): 228 x 350 x 320 mm
Minimální komínový tah: 12 Pa
Účinnost při JTV: 82,7 %
Hmotnost: 102 kg
Doporučené palivo: dřevo a dřevené brikety
Provedení plotny: ocelová, stříkaná vypalovací barvou
Třída energetické účinnosti: A+
Doplňky ( ovládací prvky ): plastové
Barva: bílá

Dodávané varianty naleznete v aktuálním CENÍKU VÝROBCE.


Než nám pošlete dotaz, tak si, prosím Vás, přečtěte tyto nejčastější dotazy:
http://www.levnesporaky.cz/zpravy/index.asp?zskup=20
Vždy nám přesně uvádějte na jaký výrobek díl potřebujete !!!
Jaké údaje pro vyhledání správného výrobku potřebujeme zjistíte po kliknutí vlevo na danou kategorii zboží
( například pokud máte výrobek Gorenje tak na kategorii "GORENJE a MORA náhradní díly" ).

Prodejce:
Obchodní oddělení
Obchodní oddělení
Mail
kleiner@levnesporaky.cz
Telefon
549210297, 549210298
+ Přiložit soubory
?