GORENJE, MORA a HISENSE náhradní díly


attachment file

Náhradní díly GORENJE, MORA a HISENSE

Dobrý den,

vítáme Vás na stránkách firmy KLEINER BRNO, spol. s r. o. , která se specializuje na prodej náhradních dílů pro domácí spotřebiče GORENJE, MORA a HISENSE .
Naše firma provádí v regionu Brno a Brno-venkov také záruční a pozáruční opravy domácích spotřebičů uvedených značek. Záruční a pozáruční opravy neprovádíme na chlazení (chladničky, mrazničky), drobné elektro (kávovary, mixéry, vysavače...) a audio-video techniku. Na tyto kategorie spotřebičů jen prodáváme náhradní díly (mimo audio-video techniku).
Prodáváme náhradní díly GORENJE, náhradní díly MORA a náhradní díly HISENSE i smluvním servisním partnerům.

V případě Vašeho zájmu o zakoupení náhradního dílu pro domácí spotřebiče GORENJE, MORA a HISENSE Vám rádi pomůžeme s vyhledáním potřebného dílu na Váš výrobek.

Doporučujeme Vám navštívit sekci informace a přečíst si naše OBCHODNÍ PODMÍNKY a REKLAMAČNÍ ŘÁD.

Před kontaktováním naší firmy, například z titulní strany dole "ZASLÁNÍ DOTAZU" a nebo kdekoliv v detailu výrobku (případně telefonicky, e-mailem), si prosím Vás připravte potřebné údaje o výrobku. Nejlépe přímo z výrobního štítku (nebo vyplněného záručního listu). Tyto informace skutečně potřebujeme pro vyhledání správného dílu i pro případný servis Vašeho výrobku.
Vzor výrobního štítku:
attachment file

Potřebné údaje o výrobku jsou:
- VELMI DŮLEŽITÉ je CELÉ technické označení pro servis -
ART. NUM. (u výrobků Gorenje a Mora), případně je na štítku ARTICLE code (u výrobků Gorenje a Mora). Vždy jde o 6 čísel a případně lomítko plus další 2 čísla (například 344334 / 02)a čísla za lomítkem jsou VELMI DŮLEŽITÁ a je potřeba nám je sdělit. U nových chladniček a mrazniček je velmi důležitý i čárový kód, který bývá u výrobního štítku, ten tak prosíme nafotit a poslat ho s dotazem.
- model výrobku (u výrobků HISENSE) - Model, případně je na štítku jen Mod. . Sestava čísel a písmen (důležité jsou všechny znaky). Velmi důležitý je i čárový kód, který bývá u výrobního štítku, ten tak prosíme nafotit a poslat ho s dotazem.
- sériové číslo - SER. NUM. (u myček je zpravidla potřeba nám ho vždy nahlásit)

Výrobní štítek naleznete u každého výrobku na jiném místě, níže uvádíme obvyklá místa u jednotlivých výrobků GORENJE a MORA:
pračky - po otevření dvířek pro vkládání prádla je výrobní štítek nalepen na rámu dvířek (skeletu). U výrobků HISENSE a některých nových praček (nebo pračka se sušičkou) Gorenje (ART nemá 6 čísel, ale má čísel 8 - například 20010014) je potom potřeba i čárový kód. Ten bývá u výrobního štítku, nebo na boční straně výrobku, ale někdy je, bohužel, jen na zadní části výrobku.
sušičky - po otevření dvířek pro vkládání prádla je výrobní štítek nalepen na rámu dvířek (skeletu), u vrchem plněných sušiček je nalepen na zadním krytu
myčky - po otevření dvířek pro vkládání nádobí je výrobní štítek nalepen na boční hraně dvířek
vestavné trouby - výrobní štítek naleznete po otevření dveří trouby na rámu okolo otvoru trouby. Zpravidla v dolní části pod těsněním.
vestavné desky - výrobní štítek je nalepen na spodní části desky (na spodním krytu desky)
sporáky - výrobní štítek naleznete po otevření dveří trouby na rámu okolo otvoru trouby. Zpravidla v dolní části pod těsněním. Další místo kam výrobce dával výrobní štítek je na dně odkládacího prostoru pro plechy (pod troubou) a to v přední části na můstku (u modelů se spodní zásuvkou pro plechy je potřeba tuto zásuvku vyjmout).
odsavače par - po otevření a nebo sundání filtru proti mastnotám je výrobní štítek nalepen na skeletu vedle motoru
mikrovlnné trouby - výrobní štítek je nalepen na rámu (skeletu) ve spodní části, viditelný po otevření dveří. U VOLNĚ STOJÍCÍCH mikrovlnných trub je výrobní štítek na zadní straně.
chladničky (nebo kombinovaná chladnička s mrazničkou) - výrobní štítek naleznete uvnitř v chladící části. Po vyjmutí přihrádky na zeleninu (zcela dole v chladničce) je nalepen na boční stěně chladničky. U některých kombinovaných modelů (chladnička s mrazničkou) může být výrobní štítek nalepen uvnitř MRAZÍCÍ části na levé, nebo pravé stěně ve spodní části (štítek je vidět po vyjmutí zcela dolní zásuvky / koše v mrazáku).
U výrobků HISENSE a některých nových chladniček Gorenje (ART nemá 6 čísel, ale má čísel 8 - například 20001347) je potom potřeba i čárový kód. Ten bývá u výrobního štítku, nebo na boční straně výrobku, ale někdy je, bohužel, jen na zadní části výrobku.
mrazničky - výrobní štítek je nalepen uvnitř na levé, nebo pravé stěně ve spodní části (štítek je vidět po vyjmutí zcela dolní zásuvky / koše v mrazáku)
truhlicové mrazničky - výrobní štítek je na zadní straně
mini kuchyně - v prostoru pod dřezem
vinotéky - výrobní štítek je nalepen uvnitř na levé, nebo pravé stěně ve spodní části
elektrické ohřívače vody - štítek je nalepen na krytu ve spodní části výrobku (u zavěšených ohřívačů), nebo na horní části výrobku (u ohřívačů pod umyvadlo) - zpravidla mezi vývody vody
drobné elektro - výrobní štítek je zpravidla nalepen na spodní části výrobku
dekorační kryty - na výrobku údaje nejsou a jsou pouze na záručním listu

Výrobní štítek naleznete u každého výrobku na jiném místě, níže uvádíme obvyklá místa u jednotlivých výrobků HISENSE:
chladničky - uvnitř chladničky na bocích, nebo na vnitřní straně dveří chladničky
mrazničky - na zadní části mrazáku
pračky - po otevření dveří na čelní stěně, případně zadní strana pračky
klimatizace - na zadní straně výrobku
televize - na zadní straně výrobku, případně boční hraně. Ale na tyto výrobky díly až na výjimky (například dálkové ovladače) nedodáváme a je potřeba se obrátit na stránky https://www.hisense-obchod.cz/ .Na Váš dotaz Vám rádi odpovíme a v odpovědi uvedeme cenu požadovaného dílu, jeho dostupnost a odkaz na naše stránky, kde si můžete případně náhradní díly i rovnou objednat.

V případě požadavku na záruční nebo pozáruční servis spotřebičů GORENJE a MORA v regionu Brno a Brno-venkov Vás bude kontaktovat naše servisní oddělení.

Můžete si samozřejmě i zkusit vyhledat potřebné náhradní díly pro spotřebiče GORENJE, MORA a HISENSE na našich hlavních stránkách (nahoře na stránce je Hledat...). Některé díly je možné takto dohledat a podle obrázku případně i vybrat.
V tomto případě je vhodné zadat nejdříve jen menší počet parametrů pro vyhledávání a v případě velkého počtu výsledků teprve přidat další parametr.
Pro vyhledání dílů pro konkrétní výrobek GORENJE, MORA a HISENSE můžete zkusit zadat do vyhledávání ART. NUM. , nebo MODEL výrobku.
Například je často hledán kryt osvětlení na odsavače par MORA 5701. Stačí tedy do vyhledávání zadat jen "kryt osvětlení 5701" (bez uvozovek) a potvrdit klávesou ENTER (případně kliknutím na lupu). Nemusí se zadávat přesné slovo, naopak stačí zadat například jen "osvětlení 5701" nebo "kryt 5701" (bez uvozovek). Nejlepší je zadávat jen ty požadavky, u kterých předpokládáme, že by měl 100% výsledek obsahovat. V případě, že výsledků hledání je na více stran, tak můžeme zkusit k vyhledávané frázi přidat další. Tím by se měl počet výsledků zredukovat na menší a přehlednější počet.
Nejlepší je nás kontaktovat emailem a my Vám rádi na základě přesných údajů o výrobku pošleme odkaz na požadovaný díl.


Kontakty:
KLEINER BRNO, spol. s r. o.
Košinova 10
612 00 Brno
Česká Republika
IČ: 64510255
DIČ: CZ64510255
Tel: +420 549 210 297, 549 210 298
Fax: +420 541 245 575
kleiner@levnesporaky.cz
www.levnesporaky.cz